Nagyon szép lett a tető, attól féltem, hogy nem fog passzolni a házhoz, de a munkájuk meggyőzött! Köszönöm!
Gy. Ági
Nagyon szép lett a tető, attól féltem, hogy nem fog passzolni a házhoz, de a munkájuk meggyőzött! Köszönöm!
K. Ferenc
Látszik, hogy összeszokott csapat, mindenki teszi a dolgát és jól!
F. Éva
Most már lecserélhetem végre a műanyag garnitúrámat és párnákat is tehetek az újra!
T. Zsuzsa
© 2026 – Totem polikarbonát tetők